MUDr. Taťána Staňková

Obezitologie

 • Léčba obezity a podvýživy
 • Léčba metabolických poruch (zejména hyperlipidemie)
 • Sestavování specializovaných dietních režimů pro různá onemocnění a sportovce

Ordinační hodiny

Po: 06:00 – 22:30
Út: 06:00 – 22:30
St: 06:00 – 15:30
Čt: 06:00 – 22:30
Pá: 06:00 – 22:30

Kontakt

tel.: 224 238 102

Životopis

Životopis MUDr. Staňkové

Ceník výkonů

Ceny na vyžádání v ordinaci (dle základního onemocnění, prováděných výkonů a sjednaného zdravotního pojištění)

Objednání návštěvy

Po zpracování žádosti o objednání Vám nabídneme volné termíny.

2 thoughts on “MUDr. Taťána Staňková

 1. Vážená paní doktorko, před cca 20 lety jsem byla Vaší pacientkou, tenkrát jsem s Vaší pomocí a medikací zhubla na požadovanou váhu.
  V současné době bych se k Vám opět ráda objednala, ale bohužel jsem z Liberce a v současné době bych nemohla pravidelně dojíždět.
  Z minulé doby si pamatuji, že jsem prvních 14 dní hubla s produkty Guareta a Dietline a potom jsem podle Vašich instrukcí zařazovala normální potraviny. Pamatuji se, že jsem denně měla rozpis na snídani na celkem 35 dkg bílkovin, 5 dkg cukrů a 50 dkg zeleniny. To je ale vše, co si z té doby pamatuji. Poznámky k výběru potravin a množství, která jsem na kontrolách dostávala, mi manžel při generálním úklidu vyhodil a tak dnes se nemám čeho chytit. Je mi už 62 let, z pohybu mi vyhovuje jen chůze a proto mi plně vyhovuje Váš systém. Vyzkoušela jsem už i ketogenní diety, ale ze všeho mi stále nejvíc vyhovuje Vaše dieta. Již jsem si v e shopu koupila přísný redukční plán na 15 dní a potom bych hned chtěla navázat Vaším jídelníčkem. Bylo by možné mi poslat mailem za úhradu doporučované množství potravin, která odpovídají 10 dkg bílkovin ? Peníze bych Vám převedla na účet. Co se týká sacharidů, tak bych konzumovala maximálně 50 g chleba. Děkuji za odpověď a těším se že se konečně zbaví nadbytečných 20 kil.
  Monika Kůrková Liberec

  1. Dobrý den, Omlouváme se za pozdní reakci. Váš dotaz jsme předali paní MUDr. Staňkové. Prosím, vyčkejte na odpověď. S pozdravem Karin Kovandová, manažerka PK Národní

Comments are closed.